Kontakt

Kontakta oss gärna!

Vi finns här för dig, oavsett om du är hyresgäst, vill hitta lokal eller har fastighetsdrömmar du vill ha hjälp att förverkliga.

Post- och besöksadress:
Fastighets AB Hushagen
Bygatan 2
784 34 Borlänge

Telefon: 0243-738 70
Fax: 0243-738 75
Mail: info@hushagen.se

Vad kan vi hjälpa dig med? Hör av dig till oss.

Lennart Carlson
Förvaltare

Mail: lennart.carlson@hushagen.se
Tel: 0243-738 76
Mobil: 073-806 38 76

Gabriella Lindholm
Teknisk förvaltare

Mail: gabriella.lindholm@hushagen.se
Tel: 0243-738 74
Mobil: 072-982 53 73

Charlotte Nilsson
Förvaltare Dalarna Science Park

Mail: charlotte.nilsson@hushagen.se
Tel: 0243-738 77
Mobil: 070-315 26 29          

Jenny Svenman
Byggprojektledare

Mail: jenny.svenman@hushagen.se
Tel: 0243-738 81
Mobil: 072-219 22 25

Fredric Eriksson
Byggprojektledare

Mail: fredric.eriksson@hushagen.se
Tel: 0243-738 16
Mobil: 072-985 98 71

Susanne Ohlson Berglund
Kundservice Dalarna Science Park

Mail: susanne.ohlson-berglund@hushagen.se
Tel: 0243-738 72
Mobil: 070-247 49 06

Tina Persson
Kundservice  Dalarna Science Park

Mail: tina.persson@hushagen.se
Tel: 0243-734 04
Mobil: 076-781 69 78

Anette Flink
Ekonomiansvarig

Mail: anette.flink@hushagen.se
Tel: 0243-738 71
Mobil: 076-101 24 54

 

Jörgen Isaksson
VD

Mail: jorgen.isaksson@hushagen.se
Tel: 0243-738 78
Mobil: 070-347 58 89   

Hitta hit!