Kontakt

Kontakta oss gärna!

Vi finns här för dig, oavsett om du är hyresgäst, vill hitta lokal eller har fastighetsdrömmar du vill ha hjälp att förverkliga.

Post- och besöksadress:
Fastighets AB Hushagen
Bygatan 2
784 34 Borlänge

Telefon: 0243-738 70
Fax: 0243-738 75
Mail: info@hushagen.se

Vad kan vi hjälpa dig med? Hör av dig till oss.

Lennart Carlson

Lennart Carlson
Förvaltare

Mail: lennart.carlson@hushagen.se
Tel: 0243-738 76

Gabriella Lindholm

Gabriella Lindholm
Teknisk förvaltare

Mail: gabriella.lindholm@hushagen.se
Tel: 0243-738 74

Charlotte Nilsson

Charlotte Nilsson
Förvaltare Dalarna Science Park

Mail: charlotte.nilsson@hushagen.se
Tel: 0243-738 77

Per Karlsson

Per Karlsson
Förvaltare 

Mail: per.karlsson@hushagen.se
Tel: 0243-738 83

Jenny Svenman

Jenny Svenman
Byggprojektledare

Mail: jenny.svenman@hushagen.se
Tel: 0243-738 81

Fredric Ericsson

Fredric Eriksson
Byggprojektledare

Mail: fredric.eriksson@hushagen.se
Tel: 0243-738 16

Susanne Ohlson Berglund

Susanne Ohlson-Berglund
Kundservice Dalarna Science Park

Mail: susanne.ohlson-berglund@hushagen.se
Tel: 0243-738 72

Tina Persson

Tina Persson
Kundservice  Dalarna Science Park

Mail: tina.persson@hushagen.se
Tel: 0243-734 04

Anette Flink

Anette Flink
Ekonomiansvarig

Mail: anette.flink@hushagen.se
Tel: 0243-738 71

Jörgen Isaksson

Jörgen Isaksson
VD

Mail: jorgen.isaksson@hushagen.se
Tel: 0243-738 78

Hitta hit

Skip to content