Kontakt

Kontakta oss gärna!

Vi finns här för dig, oavsett om du är hyresgäst, vill hitta lokal eller har fastighetsdrömmar du vill ha hjälp att förverkliga.

Besöksadress:
Fastighets AB Hushagen
Bygatan 2
784 34 Borlänge

Postadress:
Fastighets AB Hushagen
781 81 Borlänge

Telefon: 0243-738 70
Fax: 0243-738 75
Mail: info@hushagen.se

Vad kan vi hjälpa dig med? Hör av dig till oss.

Lennart Carlson
Förvaltare

Mail: lennart.carlson@hushagen.se
Tel: 0243-738 76
Mobil: 073-806 38 76

Anders Modigs
Förvaltare

Mail: anders.modigs@hushagen.se
Tel: 0243-738 73
Mobil: 076- 119 38 73  

Charlotte Nilsson
Förvaltare Dalarna Science Park

Mail: charlotte.nilsson@hushagen.se
Tel: 0243-738 77
Mobil: 070-315 26 29          

Jenny Svenman
Byggprojektledare

Mail: jenny.svenman@hushagen.se
Tel: 0243-738 81
Mobil: 072-219 22 25

Susanne Ohlson Berglund
Kundservice Dalarna Science Park

Mail: susanne.ohlson-berglund@hushagen.se
Tel: 0243-738 72
Mobil: 070-247 49 06

Tina Persson
Kundservice  Dalarna Science Park

Mail: tina.persson@hushagen.se
Tel: 0243-734 04

Anette Flink
Ekonomiansvarig

Mail: anette.flink@hushagen.se
Tel: 0243-738 71    

Jörgen Isaksson
VD

Mail: jorgen.isaksson@hushagen.se
Tel: 0243-738 78
Mobil: 070-347 58 89   

Hitta hit!