Kontakt

Kontakta oss gärna!

Vi finns här för dig, oavsett om du är hyresgäst, vill hitta lokal eller har fastighetsdrömmar du vill ha hjälp att förverkliga.

Post- och besöksadress:
Fastighets AB Hushagen
Forskargatan 3
781 70  Borlänge

Telefon: 0243-738 70
Mail: info@hushagen.se


Leverantörsinformation fakturor


Visselblåsarfunktion

Vad kan vi hjälpa dig med? Hör av dig till oss.

Pernilla Bergkvist Hushagen fastigheter (1 of 5)-2

Pernilla Bergkvist
Förvaltare

Mail: pernilla.bergkvist@hushagen.se
Tel: 0243-738 88

Per Karlsson
Förvaltare 

Mail: per.karlsson@hushagen.se
Tel: 0243-738 83

Lennart Carlson
Förvaltare

Mail: lennart.carlson@hushagen.se
Tel: 0243-738 76

Hugo Norrgrann
Teknisk förvaltare

Mail: hugo.norrgrann@hushagen.se
Tel: 0243-738 82

Per-Åke Klockare
Teknisk förvaltare

Mail: per-ake.klockare@hushagen.se
Tel: 0243-738 73

Sara Dicander
Teknisk förvaltare

Mail:sara.dicander@hushagen.se
Tel: 0243-738 80

Fredric Eriksson
Byggprojektledare

Mail: fredric.eriksson@hushagen.se
Tel: 0243-738 16

Jenny Svenman
Byggprojektledare

Mail: jenny.svenman@hushagen.se
Tel: 0243-738 81

Susanne Ohlson-Berglund
Uthyrare Dalarna Science Park

Mail: susanne.ohlson-berglund@hushagen.se
Tel: 0243-738 72

Tina Persson
Kontors- och servicekoordinator Dalarna Science Park

Mail: tina.persson@hushagen.se
Tel: 0243-734 04

Jörgen Isaksson
VD

Mail: jorgen.isaksson@hushagen.se
Tel: 0243-738 78


Ekonomi

Mail: hushagen-ekonomi@tunabyggen.se
Tel: 0243-738 70

Hitta hit

Skip to content